Vresovec Erica (9)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Vresovec Erica (9)

Erica carnea rot, rosa, weiss - Číslo tovaru 1102050
Obsah balenia:9 ks
Vresovec Erica: 3 červené, 3 ružové a 3 biele farby. Kvitne aj v miernej zime. Stálozelený nízky ker, vhodný do skaliek. Výsadba do kyslej pôdy. Stanovisko slnečné, polotienisté, tienisté, doba kvitnutia: január-apríl, výška rastliny: 25cm.
39,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia január, február, marec, apríl
Stanovisko tieň, polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20
Výška dospelej rastliny 25 cm
Stanovisko: Slnečné až tienisté Pôda: Chudobná na živiny a na vápnik Keď je rastlina v tieni, môže mať suchšiu pôdu. Hnojenie: 1x na jar hnojivom na rododendrony Výška: Asi 25 cm Vzdialenosť medzi rastlinami: V rade 40 – 50 cm Na pokrytie pôdy 9 rastlín na 1 m2 Kvety: január – apríl červené, ružové, biele Rez: Na jar po odkvitnutí skrátiť, tým sa predchádza drevnateniu dolných častí rastliny Prezimovanie: Odolná proti zime, stálozelená
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené