Hosta, zostava (5)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hosta, zostava (5)

Hosta Hybriden - Číslo tovaru 1100953
Obsah balenia:5 ks
Hosta je okrasná trvalka najmä svojimi listami, je vhodným doplnkom k okrasnym trávam a papradiam. Zostava obsahuje druhy s veľkými, malými i srdcovitými listami vo farebnom spektre od modrozelenej, zelenej, krémovo bielej a žltozelenej s modrofialovými kvetmi.
33,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl
Stanovisko tieň, polotieň
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Farba zelená
Výška dospelej rastliny 40-60 cm
STANOVISKO: Slnečné, polotienisté, tienisté. V sparnom lete chrániť pred poludňajším slnkom. PÔDA: Úrodná, vlhká, dobre drenážovaná.. HNOJENIE: Na jar a na jeseň obložiť pôdu rašelinou. VÝŠKA: 50 – 60 cm POTREBA MIESTA: ca. 40 cm RAST: Pomaly rastúce, vytvára skupiny. Môže sa vysádzať ako pôdokryvna rastlina. KVETY: Jún - august, od 3. a 4. roka výsadby. Zvončeky na jednej stonke. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná, nie je nutné chrániť. POZNÁMKA: Listy tejto rastliny milujú slimáky.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené