Nostalgie kmeňová ruža
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Nostalgie kmeňová ruža

Rosa hybrid 'Nostalgie' - Číslo tovaru 2224211
Obsah balenia:1 ks
Kombináciou krémovo bielej a čerešňovo červenej, a svojou vôňou očaria každého milovníka ruží. Kvitne plynule, počas celého leta.
34,10 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: September stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby September stred - Apríl koniec
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Voňavé áno
Farba viacfarebná (pestrá)
Výška dospelej rastliny 140 cm
STANOVISKO: Slnečné, vyvarujte sa chladných a mokrých stanovíšť. PÔDA: Hlboká, hlinitá, bohatá na živiny. VÝSADBA: Miesto štepenia sadiť zhruba 5 cm po zem – pred vysadením trochu zastrihnúť korene a namočiť ruže na jeden deň do vedra s vodou. Korene nesmú byť vo výsadbovej jame zalomené alebo deformované. Jama musí byť dostatočne hlboká a široká, korene rozprestrieme po celej jame. Štep zakryť asi 5 cm vrstvou pôdy. HNOJENIE: Dlhodobo pôsobiacim hnojivom – 1x na jar alebo hnojivom na ruže 1x skoro na jar a 1x v polovici júla. VÝŠKA: výška kmeňa cca 70 cm POTREBA MIESTA: cca 1 meter KVETY: Kombinácia krémovo bielej a čerešňovo červenej farby. Kvitne po celé leto. REZ: Na jar, po odkytí treba výhonky skrátiť, aby sa zregenerovali. Treba odstrániť aj staré drevo a omrznuté výhonky. PREZIMOVANIE: Proti vlhkosti a chladu obaliť korunu priedušným vakom alebo použiť netkanú textíliu. Odporúča sa obaliť aj kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené