Jabloň Elstar v tvare-U
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Jabloň Elstar v tvare-U

Malus domestica 'Elstar' - Číslo tovaru 4433973
Obsah balenia:1 ks
Stredne veľké plody. Dužina je stredne pevná, jemná, chrumkavá a šťavnatá. Príjemná, aromatická chuť. Dozrieva na prelome septembra/októbra. Vhodný opeľovač: zimná jabloň Cox Orange.
71,61 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia apríl, máj
Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 60
Doba dozrievania september začiatok
Výška dospelej rastliny 250 cm
Stanovisko: Slnečné, chránené Pôda: Výživná, priepustná, humózna Hnojenie: Na jar viaczložkovým hnojivom na ovocné stromy (dávajte pozor na dávkovanie) Zálievka: Podľa potreby a poveternostných podmienok Výška: Asi 2,5 metra, potreba miesta asi 1 meter Kvety: Biele až svetloružové apríl/máj, od 2 – 3 roku pestovania Dobre opeľuje: Cox Orange Plody: Intenzívna aróma, stredne pevná, jemná dužina. Zber: Koniec septembra – začiatok októbra Konzumná zrelosť: október – marec Rez: Bočné výhonky skracovať hneď za 2. – 3. očkom. Výšku môžete skracovať podľa vlastnej požiadavky. Prezimovanie: Zimovzdorná, u koreňov zakryť lístím alebo posekanou trávou. Pri výsadbe je potrebné ku stromu upevniť opornú tyč a nechať tam tak dlho, pokiaľ strom dostatočne nezosilnie.
Naposledy zobrazené