Isabel popínavá fazuľa (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Isabel popínavá fazuľa (2)

Číslo tovaru 6683840
Obsah balenia:2 ks
Popínavé fazule Isabel možno pestovať na balkónoch a terasách. Všetko, čo potrebujete, je podpera a dostatočne veľký kvetináč, aby sa doň zmestil koreňový systém. Rastie rýchlo, nenáročná na starostlivosť, rastlina s vysokou úrodou. Tmavozelené fazule dorastajú do dĺžky cca. 14 cm a zberať ich možno od začiatku augusta. Odolný voči vírusu mozaiky fazule.
9,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Apríl začiatok - Jún koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Apríl začiatok - Jún koniec
STANOVISKO: Slnečné, chránené PÔDA: Skôr zásaditá, fazule obohacujú pôdu o dusík. Vhodnými susedmi fazule na záhrade sú napríklad jahody, paradajky alebo špenát. VÝŠKA: Cca 70 – 100 cm, pridať oporu! ZBER: Struky sú zrelé, keď sú pevné a je možné ich rozlomiť na kúsky. Semená v strukoch by mali byť stále malé a nemali by vytvárať hrče na strukoch. Zelené fazuľové struky zbierame priebežne. Trháme ich opatrne, aby sme omylom nevytrhli celú rastlinu! PLODY: Struky sú dlhé a konzumujú sa po tepelnej úprave! Jednoročná rastlina, nie je mrazuvzdorná!
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené