Juna slivka v kontajneri
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Juna slivka v kontajneri

Prunus domestica 'Juna' - Číslo tovaru 4421129
Obsah balenia:1 ks
Skorá odroda, dozrieva od polovice júla. Aromatická chuť a pevná, svetlo žltá dužina ktorá sa dobre oddeľuje od kôstky. Samosprašná. Pravidelne a bohato rodí. Veľkosť pri dodaní: 60 - 80 cm.
36,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300
Doba dozrievania júl stred
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: slnečné PÔDA: humózna HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy, dbať na dávkovanie VÝŠKA: Asi 3 – 3,5 m PRIESTOR: 3 – 5 m RAST: Široký, voľne rastúci strom KVETY: Začiatkom mája. Prvé kvety a plody od 2. roku pestovania. PLODY: Veľké, tmavomodrej farby, svetložltá dužina. Dobre sa oddeľuje od kôstky. ZBER: Od polovice júla REZ: Mal by byť vykonaný odborný rez. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná. Mulčovať lístím alebo posekanou trávou. POZNÁMKA: Pri sadení postavíme ku stromu opornú tyč a ponecháme tak dlho, pokiaľ kmeň nebude silný.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené