Slivka myrobalán v kontajneri
Slivka myrobalán v kontajneri
Slivka myrobalán v kontajneri
Slivka myrobalán v kontajneri
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Slivka myrobalán v kontajneri

Prunus cerasifera 'Trailblazer' - Číslo tovaru 4421110
Obsah balenia:1 ks
Odroda slivky s červenými listami a plodmi. V marci až apríli kvitnú svetloružové kvety. Vínovo červené listy zdobia strom až do neskorej jesene. Od augusta dozrievajú vínovo červené plody, s červenou dužinou. Plody sú sladké a šťavnaté. Vhodné na priamu konzumáciu ale aj k ďalšiemu spracovaniu. Samosprašná, zimovzdorná. Po úprave rezom sa dá pestovať aj ako ker alebo strom. Dodávame v kontajneroch.
40,75 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia marec, apríl
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 350
Doba dozrievania august začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 400 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Kvalitná, humózna záhradná zemina HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy, dbať na dávkovanie VÝŠKA: Asi 4 m POTREBA MIESTA: 3,50 m RAST: Po úprave rezom sa môže pestovať ako ker alebo strom. LISTY: Červené KVETY: Svetloružové KVITNUTIE: Marec/apríl, prvé kvety a plody môžné od 2. – 3. roku pestovania PLODY: Červené ZBER: Od augusta REZ: Vyžaduje odborný rez. Tvar môže byť ovplyvnený cieleným presvetľovaním a tvarovaním. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná. Mulčujeme lístím alebo posekanou trávou. POZNÁMKA: Pri výsadbe postavíme ku stromu opornú tyč a ponecháme tak dlho pokiaľ kmeň nebude silný.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené