Cesnak medvedí (2)
Cesnak medvedí (2)
Cesnak medvedí (2)
Cesnak medvedí (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Cesnak medvedí (2)

Allium ursinum - Číslo tovaru 6658976
Obsah balenia:2 ks
Objavte znovu odpradávna známu kulinársku a liečivú bylinku! Čerstvé listy cesnaku medvedieho dodávajú polievkam, šalátom, cestovinám a zemiakovým pokrmom zvláštnu, silnú chuť. Chuťovo pripomína cesnak, po jeho konzumácii však nie je cítiť nepríjemný cesnakový dych. Priaznivo pôsobí na žalúdok, tráviaci systém a krvný obeh. Bylinka s osviežujúcim účinkom, podporujúca chuť do jedla. Uprednostňuje polotienisté stanovisko. Každá rastlina s receptami a návodom! Dodávame silné rastliny v 10,5 cm črepníkoch.
11,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia apríl
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20 cm
Výška dospelej rastliny 15-40 cm
STANOVISKO: Tienisté PÔDA: Humózna (ako lesná pôda) HNOJENIE: netreba ZÁLIEVKA: pôdu udržovať vlhkú RAST: Stonka (15 až 40 cm vysoká) LISTY: Listy cesnakovej chuti určené k spotrebe KVETY: V apríli – biele PREZIMOVANIE: Zimovzdorný POZNÁMKA: Od mája/júna sa cesnak medvedí stiahne celý do pôdy, ale každý rok znova vyraší
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené