Mliečnik preháňavý (6)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Mliečnik preháňavý (6)

Euphorbia latyris - Číslo tovaru 1127854
Obsah balenia:6 ks
Vysadzuje sa na slnečné stanovisko do bežnej záhradnej pôdy. Pri poranení roní biele mlieko - latex. Je jedovatý! Odplaší krtov, lebo korene zapáchajú a tento zápach krtkovia nemajú radi.
17,40 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Rezané kvety áno
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Bežná priepustná záhradná zemina HNOJENIE: Všeobecne nie je potrebné. Podľa potreby sa môže prihnojiť na jar (koncom februára/začiatkom marca) hnojivom na trvalky. VÝŠKA: Až do 1 m KVETY: Žlto-zelené, veľmi nenápadné, od júna do augusta. Prvé kvety sa objavujú po druhom roku po výsadbe. Pokiaľ nechcete, aby sa rastlina príliš rozrástla, je potrebné pravideľne odstraňovať semienka. REZ: Nie je potrebný. Podľa potreby skrátiť zamrznuté výhonky. Pri poranení rastlina roní biele mlieko – latex. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené