Rozchodník kamčatský
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Rozchodník kamčatský

Sedum kamtschaticum 'Variegatum' - Číslo tovaru 1100221
Obsah balenia:3 ks
Čiastočne prezimuje aj s listami. Pestré, žltočervené kvety. Má rád priepustnú, ľahko sa prehrievajúcu, slnečnú pôdu s priemerným obsahom výživných látok. Dobre znáša sucho. Vynikajúco sa hodí do skaliek a na hroby.
8,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20
Farba červená
Výška dospelej rastliny 15-25 cm
Stanovisko: Slnečné až polotienisté Pôda: Priepustná, mierne zásaditá Hnojenie: Na jar 1x tekutým hnojivom Výška: 10 – 25 cm Výsadbová vzdialenosť: - v rade 3 rastliny na 1 m - na plochu 6 rastlín na 1 m2 Rast: Pôdopokryvná rastlina (tvoriaca koberec) Kvety: jún – september zlatožlté kvety z ružových púčikov stred kvetov je oranžový, z čoho vzniká pestrosť tejto trvalky Rez: Po odkvitnutí zostrihnúť Prezimovanie: odolný proti zime, stálozelený
Naposledy zobrazené