Vôňa Provancu, čajové ruže (4)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Vôňa Provancu, čajové ruže (4)

Rosa hybrid mixtio color Parfum - Číslo tovaru 2216453
Obsah balenia:4 ks
Voňavé čajové ruže z krajiny parfémov. Silno voňajúce ruže, ktoré očaria Vaše zmysly. V štyroch populárnych farbách - pink, červená, žltá, fialová - za výhodnú cenu. Všetky sú zimovzdorné.
33,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: September stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby September stred - Apríl koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Rezané kvety áno
Voňavé áno
Farba viacfarebná (pestrá)
Výška dospelej rastliny 60-80 cm
STANOVISKO: Slnečné, vyvarujte sa chladných a mokrých stanovísk. PÔDA: Hlboko nakyprená, hlinitá, výživná PESTOVANIE: Štep by mal byť asi 5 cm pod povrchom pôdy. Korene skrátiť, ponoriť na 1 deň do vody. Výsadbová jama musí byť dostatočne hlboká a široká a musíme rozprestrieť korene po celej jame, nesmú byť zalomené. HNOJENIE: Dlhodobo pôsobiacim hnojivom: 1x na jar, hnojivom na ruže: 1x na jar a 1x v polovici júla alebo tekutým hnojivom: od jari 1x týždenne. Najneskoršie od augusta už viac nehnojíme, aby výhonky stačili do zimy vyzrieť. POTREBA MIESTA: 50 cm KVETY: máj/jún – október/november ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok REZ: Po odkvitnutí neskoro na jeseň výhonky skrátiť zhruba o tretinu (na 40-50 cm). Na jar vykonajte jarný skracovací rez na 3 – 5 očiek a odstráňte zamznuté a suché výhonky. PREZIMOVANIE: Na jeseň nahrnieme zeminu ku koreňom a zakryjeme rastlinu čečinou. Nepoužívame rašelinu, ruže rašelinu nemajú radi.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené