Zepeti ruža, ker
Zepeti ruža, ker
Zepeti ruža, ker
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Zepeti ruža, ker

Rosa hybrid 'Zepeti' - Číslo tovaru 2220108
Obsah balenia:1 ks
Táto mimoriadne vyšľachtená odroda celé mesiace prináša krásne červené kvety. Nie je náročná na pestovanie. Veľmi dobre znáša letné horúčavy a je odolná voči hubovým chorobám. Dodávame silné kontajnerové rastliny.
15,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: September stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko slnečné
Doba výsadby September stred - Apríl koniec
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Farba červená
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 40-60 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, vyvarujte sa chladných a mokrých stanovísk PÔDA: Hlboko nakyprená, hlinitá, bohatá na živiny VÝSADBA: Štep zasadiť zhruba 5 cm pod pôdu. Korene nesmú byť vo výsadbovej jame zalomené alebo deformované. Jama musí byť dostatočne hlboká a široká, korene musíme rozprestrieť po celej jame. HNOJENIE: Dlhodobo pôsobiacim hnojivom, hnojivom na ruže alebo pri pestovaní v nádobách tekutým hnojivom. - Dlhodobo pôsobiacim hnojivom: len 1x na jar. - Hnojivom na ruže: 1x na jar a 1x v polovici júla. - Tekutým hnojivom: od jari 1x týždenne. Najneskôr od augusta už neprihnojovať, aby mohla ruža do zimy dostatočne vyzrieť. ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok VÝŠKA: 60 - 80 cm POTREBA MIESTA: cca 50 cm KVETY: jún - október žiarivo červené, vhodné k rezu REZ: Na jar po odkrytí je potrebné vykonať rez pre aktiváciu rastu nových výhonkov. Odstránime tiež staré drevo a omrznuté výhonky. PREZIMOVANIE: Ruže neskoro na jeseň mierne zostrihneme, prihrnieme zeminou (nie rašelinu, pretože ruže neznášajú kyslú pôdu ) a zakryjeme jedľovou čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené