Ruža Terrazza, svetlo ružová
Ruža Terrazza, svetlo ružová
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Ruža Terrazza, svetlo ružová

Číslo tovaru 2201263
Obsah balenia:1 ks
Terasové ruže prinášajú viac kvetov na jednej stonke. Sú vhodné na pestovanie v nádobe v interiéri, na balkóne, terase, môžu sa vysadiť aj do záhonov. Dorastajú do výšky 30-50 cm. Výborne sa hodia na lemovanie chodníkov a ciest. Kvety sú stredne veľké, plné. Kvitnú až do prvých mrazov.
12,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výška dospelej rastliny 30-50 cm
Stanovisko: slnečné, vyvarujte sa chladných a mokrých stanovíšť Pôda: hlboko nakyprená, hlinitá, výživná Výsadba: Vykopať dostatočne veľkú výsadbovú jamu, aby sa korene mohli rozrastať a mali dostatok priestoru a živín. Dôležité je, aby štep bol zasadený asi 5 cm pod povrchom pôdy.. Hnojenie: - dlhodobo pôsobiacim hnojivom, ktorým stačí prihnojiť len 1x na jar - v prípade použitia tekutého hnojiva, začať hnojiť skoro na jar 1x týždenne. Od augusta už nehnojiť, aby mohli nové výhonky vyzrieť do zimy. - v prípade použitia hnojiva na ruže, aplikujeme 1x skoro na jar a 1x v polovici júla Najneskôr od augusta už neprihnojovať, aby mohlo drevo do zimy dostatočne vyzrieť. Zálievka: Podľa potreby a poveternostných podmienok Výška: 30 - 50 cm Potreba miesta: Kvetináč s priemerom minimálne 20 cm. Čím viac priestoru rastlina bude mať, tým lepšie rastie. Kvety: Jún - až do prvých mrazov Kvety sú stredne veľké, plné, nevoňajú Farba kvetu podľa druhu Listy: Menšie, tmavo zelené, lesklé Rez: Na jar po odkrytí je potrebné vykonať rez pre aktiváciu rastu nových výhonkov. Odstránime tiež staré drevo a omrznuté výhonky. Prezimovanie: Ruže neskoro na jeseň ľahko zostrihneme, prihrnieme zeminou (nie rašelinu, pretože ruže neznášajú kyslú pôdu) a zakryjeme jedľovou čečinou. Pri pestovaní v miestnosti je vhodné rastlinu premiestniť na chladné a svetlé stanovište s teplotou okolo 5 - 10 °C.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené