Brečtan
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Brečtan

Hedera helix - Číslo tovaru 3344018
Obsah balenia:1 ks
Vždyzelená, popínavá rastlina. Úchytnými koreňmi sa vyšplhá na steny, stromy, ale rýchlo sa rozmnoží aj na zemi a dobre pokrýva. Nenáročná, mrazuvzdorná rastlina, dobre znáša aj tienisté miesta.
1,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko tieň, polotieň, slnečné
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 2000 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Východné, severné a severozápadné steny. Na veľmi slnečnom stanovisku sa na kvôli vysokému záhrevu steny na výhonkoch netvoria žiadne úchytné korene. PRIESTOR: 2 brečtany na 1 – 1,5 m. Prvé 2 roky rastie veľmi pomaly, potom sa rast značne zrýchli. VÝŠKA: 5 m aj viac HNOJENIE: Nie je potrebné. Mulčovať lístím, posekanou trávou a kompostom. Na jar túto vrstvu neodstraňovať, dávame takto rastline prírodné živiny. KVETY: Nenápadné, kvitne až po niekoľkých rokoch PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný, stálozelený.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené