Zanoväť zostava (3)
Zanoväť zostava (3)
Zanoväť zostava (3)
Zanoväť zostava (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Zanoväť zostava (3)

Cytisus - Číslo tovaru 3354248
Obsah balenia:1 ks
Super ponuka! 1 ks Zanoväť červeno-žltý, 1 ks Zanoväť červený a 1 ks Zanoväť žltý. Na jar bohato kvitnúci malý ker Vám poskytne nádherný pohľad. Očaria prekrásnými kvetmi motýlikového tvaru. Obľubuje dobre priepustnú, jemne kyslú pôdu a slnečné miesta.
34,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Výška dospelej rastliny 100-150 cm
STANOVISKO: Slnečné, teplé. Uprednostňuje stanovisko chránené pred vetrom. PÔDA: Kvalitná záhradná zemina, priepustná, s mierne kyslou pH HNOJENIE: Hnojenie nie je potrebné, zanoväť má naopak schopnosť obohacovať pôdu o dusík. ZÁLIEVKA: Zálievka mierna, je to suchomilná rastlina. RAST: Stredne vysoký ker, mierne poliehavý rast. VÝŠKA: 0,5 -1,5 m ŠÍRKA: 0,5-1,5m. LISTY: Drobné, úzke, asi 2 cm dlhé. Staršie výhonky môžu byť takmer bez listov. KVITNUTIE: Máj - jún KVETY: Veľmi nápadné, žltočervené, červené a žlté. REZ: Pre podporu kvitnutia odporúčame každý rok po odkvitnutí výhonky skrátiť zhruba o 2/3. Zanoväť nemá rád rez do staršieho dreva. PREZIMOVANIE: Plne mrazuvzdorný do cca -25 ° C. Mladé rastliny odporúčame chrániť zakrytím.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené