Petit Brillants (20)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Petit Brillants (20)

Crocus Remembrance, Iris reticulata Harmony, Narcissus Tete a Tete, Chionodoxa rosea - Číslo tovaru 5564105
Obsah balenia:20 ks
Zostava kvetinových cibuliek: Krokusy, narcisy, scila. 4x krokus Remembrance - kultivar s veľkými tmavo fialovými kvetmi 6x kosatec Harmony - atraktívne modré kvety 4x narcis Tete a Tete - nízky druh narcisu sa zlatožltými kvetmi 6x scila - nežné kvety svetlo ružovej farby v tvare hviezdy
7,70 € / balenie
1. balenia od: 7,70 €/ balenie
2. balenia od: 5,00 €/ balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: od konca August

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia marec, apríl
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby od konca August
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Rezané kvety áno
Farba viacfarebná (pestrá)
♥ KRÓKUS REMEMBRANCE ♥ STANOVISKO: slnečné až polotieň. PÔDA: priepustná záhradná pôda, na jar udržiavať vlhkú. HNOJENIE: nie je nutné. VÝSADBA: 6 cm hlboko, 3 cm od seba VÝŠKA: 7 cm KVETY: február - marec, po odkvitnutí sa objavia listy REZ: až sú všetky kvety a listy kompletne zožltnuté a cibula dobre vyzretá. V budúcom roku sa potom objavia nové kvety. ♥ KOSATEC HARMONY ♥ STANOVISKO: slnečné až polotienisté. PÔDA: Humózna, priepustná, výživná. HNOJENIE: Na jar počas topenia snehu, alebo na jeseň kompostom, kostnou alebo rohovou múčkou VÝSADBA: 10 cm hlboko, 6 cm od seba. VÝŠKA: 15 cm. KVETY: Marec - apríl, modrofialové kvety sa žltými znakmi. PREZIMOVANIE: Zimovzdorný, na prvú zimu odporúčame preventívne zakryť čečinou alebo lístím. ♥ NARCISY TETE A TETE ♥ STANOVISKO: slnečné až tienisté. PÔDA: humózna, priepustná, výživná s obsahom vápnika. HNOJENIE: počas topenia snehu, alebo na jeseň kompostom, kostnou alebo rohovou múčkou VÝSADBA : 10 cm hlboko, 6 cm od seba VÝŠKA: 10 cm - 15 cm KVETY: Marec - apríl, zlatožltej farby, 3-4 kvety na jednej stonke PREZIMOVANIE: zimovzdorné, na prvú zimu odporúčame preventívne zakryť čečinou alebo lístím ♥ SCILA ♥ STANOVISKO: Slnečné, mierny polotieň PÔDA: Priepustná a výživná, mierne vlhká HNOJENIE: nie je nutné VÝSADBA: 10 cm hlboko, 6 cm od seba VÝŠKA: 10 - 20 cm KVETY: Marec - apríl. Svetlo ružové. Majú tvar zvončeka, rastú v strapcoch alebo chocholíkoch. REZ: Po odkvitnutí je možné kvetné stonky odstrániť alebo ponechať než sa sám zatiahne. Listy ponechajte, kým nezožltnú a nezaschnú, je cez ne vyživovaná cibuľa, potom ich môžete odstrániť PREZIMOVANIE: Zimovzdorné.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené