Peggy Wonder tulipán (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Peggy Wonder tulipán (3)

Tulipa - Číslo tovaru 5564347
Obsah balenia:3 ks
Plnokvetý tulipán v ružových až fialových farbách. Táto odroda vďačí za svoju popularitu, je vhodná ako rezaná kvetina pre kytice a iné kompozície. Nízka výška cca. 30 cm. Prvé kvety sa objavujú koncom apríla.
9,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia apríl, máj
Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 5
Farba modrá (fialová)
Výška dospelej rastliny 30 cm
STANOVISKO: slnečné až polotienisté. PÔDA: priepustná, nie príliš kyslá a vlhká. HNOJENIE: pri výsadbe a opakovať pri rašení. VÝSADBA: september – november. HĹBKA VÝSADBY: cca 10 cm. VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: 5 cm VÝŠKA: Cca 30 cm. KVITNUTIE: Apríl-máj. KVETY: Plné. Vonkajšie okvetné lístky sú zelené s fialovým tieňovaním. Vnútorné okvetné lístky sú v odtieňoch bielej, ružovej a fialovej farby. REZ: po odkvitnutí zrežte PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorné, prikryť mulčom alebo kompostom.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené