Tigrídia žltá (15)
Tigrídia žltá (15)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Tigrídia žltá (15)

Tigridia pavonia - Číslo tovaru 5506384
Obsah balenia:15 ks
Exotická rastlina. Jej veľké kvety jasných farieb kvitnú postupne. Prezimujte ju na mieste bez mrazov. Doba kvitnutia júl – do príchodu mrazov. Obvod cibule: 7/8 cm.
8,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec začiatok - Jún koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia júl, august, september, október
Stanovisko slnečné
Doba výsadby Marec začiatok - Jún koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 10-15
Farba viacfarebná (pestrá)
Výška dospelej rastliny 30-60 cm
STANOVISKO: Teplé, plné slnka PÔDA: Humózna, kyprá zem s pieskom a rašelinou VÝSADBA: Od polovice/konca apríla, 10 cm hlboko vo vzdialenosti 10 – 20 cm od seba. HNOJENIE: Každých 6 – 8 týždňov viaczložkovým hnojivom KVETY: Júl – september/október asi 6 kvetov na každej stonke. KVITNUTIE: Len cez poludnie a večer zvädne. Ďalší deň sa objavia nové kvety. VÝŠKA: 40 – 50 cm. JESEŇ: V októbri pred prvými nočnými mrazmi vykopať, osušiť a uložiť v rašeline, v piesku alebo v pilinách. PREZIMOVANIE: Prezimovať pri plus 3 – 8 °C, na prezimovaní závisí kvitnutie v ďalšom roku.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené