Lantana, kmeňová (1)
Lantana, kmeňová (1)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Lantana, kmeňová (1)

Lantana camara - Číslo tovaru 6633672
Obsah balenia:1 ks
Od jari až do neskorej jesene je posypaná pestrými kvetmi. Kmeňová lantana. Dodávame silné rastliny, výška cca. 50-60 cm v 19 cm črepníku.
47,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výška dospelej rastliny 100 cm
Stanovisko: Plné slnko, chránené proti vetru Pôda: Priepustná kvetinová zemina Hnojenie: Tekutým hnojivom - dávať pozor na dávkovanie Zálievka: mierne zalievame Kvety: Mení farbu kvetov od bielej cez svetlo žltú k oranžovej, tmavo červenej. Vďaka častej zmene farby kvetov dostáva koruna charakteristický pestrý vzhľad. Odkvitnuté kvety odstraňujeme. Doba kvitnutia: Apríl – november Rez: Znáša každý rez (neskoro na jeseň alebo skoro na jar) Prezimovanie: Svetlá miestnosť bez mrazu, mierna zálievka. Pozor: Tvorí semená, ktoré nie sú vhodné na konzumáciu. Rastlina je jedovatá. Extra tip: Stálym zaštipovaním mladých výhonkov v letných mesiacoch existuje možnosť, že zamedzíte tvorbe plodov.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené