Chameleon Super Pink minipetúnia (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Chameleon Super Pink minipetúnia (3)

Calibrachoa Chameleon Super Pink - Číslo tovaru 6609707
Obsah balenia:3 ks
Množstvo plných kvetov v odtieňoch ružovej a bielej očarí váš balkón a terasu počas celého leta. Nádherná kavalkáda farieb.
9,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: od začiatku Apríl

Už prijímame objednávky!

Doba výsadby od začiattku Apríl
STANOVISKO: Slnečné a veľmi svetlé. Petúnie milujú slnko. PÔDA: Priepustná, humózna kvetinová zemina. HNOJENIE: Týždenne tekutým hnojivom, napr. náš Duostar 2000 Special alebo hnojivom na balkóonovóe rastliny. ZÁLIEVKA: Podľa poveternostných podmienok, tiež až 2x denne mäkkou vodou (dažďová voda) najmä v skorých ranných a večerných hodinách. POTREBA MIESTA: Asi 6 rastlín na 1 m. KVETY: Ružové. KVITNUTIE: Od máj až do jesene. PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorná, jednoročná rastlina. TIP: Petúnie bývajú bohužiaľ často napádané škodcami (vošky). Na ochranu používame lepové dosky, pretože na postrek petúnie reagujú negatívne.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené