Mandeville Rio Pink (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Mandeville Rio Pink (3)

Mandevilla - Číslo tovaru 6609146
Obsah balenia:3 ks
Neobvyklé kvety kvitnú od mája až do neskorej jesene. Táto vždyzelená rastlina nie je náročná na pestovanie. Prezimujte na mieste bez mrazov.
32,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
STANOVISKO: slnečné až polotienisté, teplé, chránené pred vetrom. Vyžaduje dostatok svetla, ale nie priame slnko, ktoré môže spáliť listy. PÔDA: Priepustná, výživná HNOJENIE: Jedenkrát týždenne tekutým hnojivom na balkónové kvetiny ZÁLIEVKA: Vyvážená, podľa poveternostných podmienok. Má schopnosť regulovať vyparovaniu vody uzavretím prieduchov v listoch a tvorbou zásoby vody v dužinatých koreňoch. RAST: Popínavá liana. Vyžaduje oporu k rastu. Ideálne je ľahká drevená treláž, prípadne sieť, mreža alebo pletivo. LISTY: Veľké, sýto zelené, lesklé KVETY: Máj – október, veľké, lievikovité PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorná, pestuje sa ako prenosná rastlina v nádobe. Prezimovanie pri +8 až + 12 C na svetlom, vetranom mieste s miernou zálievkou. Na jar, pred začiatkom novej sezóny, rastlinu radikálne zrežte. UPOZORNENIE: Celá rastlina je jedovatá. Pri poranení vyteká z rastliny latex, ktorý môže podráždiť pokožku!
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené